O mnie

Cześć

Jestem Sylwia i zajmuje się tworzeniem kart edukacyjnych dla dzieci, rękodziełem i krawiectwem.

Witaj w moim małym miejscu w Internecie gdzie dzielę się z Tobą moimi pasjami i zainteresowaniami. Tworzę karty edukacyjno dydaktyczne dla dzieci ale oprócz tego znajdziesz tu również małe krawiectwo, wszystko to czym zajmuję się w czasie drzemek dzieci. Lubię robić wiele rzeczy na raz, nie umiem zająć się tylko jednym tematem.

Ale od początku…

Moje życie zaczęło się wywracać do góry nogami dokładnie od 01 kwietnia 2017 roku, w momencie gdy dowiedziałam się o ciąży. Od tego dnia przepadłam, pochłonął mnie świat dzieci i ich rozwoju tak na MAXA.

Uwielbiam czytać książki, więc zmieniłam ich tematykę i dostosowałam ją do mojej ówczesnej zmieniającej się sytuacji.

Skąd pomysł na takie karty?

Stworzyłam je z myślą o logopedach i rodzicach borykających się z trudnościami w mowie swoich dzieci. Siedząc w gabinecie logopedycznym z synem wpadłam na pomysł jak mogę mu pomóc, co będę robić dla niego aby zaczął rozwijać swoją mowę. Obserwowałam Panią i to jak i czym z nim pracuje. Tak też powstały pierwsze prototypowe karty, które z czasem udoskonalałam. Moim celem, tworząc je jest to aby były one do użytku dla dzieci w gabinecie ale i w domu. Ważne dla mnie jest by urozmaicać zabawę dziecku i dać inne możliwości terapeutom czy rodzicom. Dzieci uwielbiają układać puzzle a karty są ich namiastką ale w zupełnie innym wydaniu.

Tworze te karty z dokładną starannością, każde zadanie jest przemyślane i tak skonstruowane aby dziecko miało z tego jak największą korzyść. Dokładny ich opis znajdziesz tutaj.

Aby móc zrozumieć i przede wszystkim dobrze odpowiedzieć na potrzeby i problemy z jakimi inni rodzice mogą się zmagać ukończyłam szereg kursów, które dały mi jeszcze większe możliwości i wiedzę do tworzenia.

Logopedia – zadania i metody pracy

Terapia ręki i wspieranie rozwoju motorycznego dziecka

Integracja sensoryczna jako metoda pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym

Rozwój kreatywności dziecka

Psychologia dziecka

Psychologia pozytywna w edukacji

Metody terapii pedagogicznej

Grafomotoryka dziecka u progu edukacji

Mnemotechniki w edukacji

Grywalizacja w edukacji i praktyczne wykorzystywanie gier

Interaktywne lekcje – narzędzia dla nauczyciela

Biblioterapia i bajkoterapia

Terapia widzenia w pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych

A wszystko po to by lepiej, dokładniej i świadomiej tworzyć produkty przeznaczone dla wszystkich dzieci wspierając ich rozwój już od najmłodszych lat.

Kontakt

sklep@kismo.pl

Śledź nas na Facebook

Instagram

Sklep

Regulamin

Dostawa i zwroty

Polityka prywatności

Poznaj Kismo

O firmie

Opinie

Kontakt

Copyright © 2022 Kismo