FAQ

Karty

Dla dzieci w jakim wieku są przeznaczone?

Z kart edukacyjnych mogą korzystać dzieci już od roku, pod opieką rodziców bądź opiekunów. Zostały one tak stworzone by pomagały w rozwoju od najmłodszych lat. Wspierają koordynację oko-ręka, motorykę małą, rozwój mowy, poznawanie kształtów, kolorów, naukę liczb, sortowanie, kodowanie, interakcje opiekun -dziecko i wiele wiele innych .

Czy jest instrukcja jak korzystać z kart?

Każdy zestaw zawiera instrukcję z podpowiedzią jak można bawić się i uczyć za ich pomocą ale pamiętajcie nasza wyobraźnia daje nieskończone możliwości.

Co zawiera zestaw?

Każdy zestaw zawiera po kilka kart z różnymi zadaniami dobranymi poziomem trudności i tematyką. Pamiętaj jednak, że każde dziecko jest inne i rozwija się w swoim tempie.

Jaka jest tematyka w zestawie?

Tematyka zestawów jest taka jak jego nazwa. Wiosna wiąże się z grafiką i zadaniami z wiosną, Lato z latem, ogólnie każdy zestaw i jego tematyka jest ogólnorozwojowa  dotyczy nauki kolorów, kształtów, dopasowywania, klasyfikowania, koordynacji oko-ręka, spostrzegawczości, pomagają w rozwoju mowy i wiele wiele innych.

Czy będą inne zestawy?

Tak jak najbardziej w planach mam jeszcze kilka zestawów. Jeśli masz jakiś pomysł, twoje dziecko ma konkretne zainteresowania napisz do mnie mogę stworzyć coś specjalnie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Kto wykonuje karty?

Wszystkie zestawy tworzę sama od koncepcji po projekt i realizację. Mam mała pracownie gdzie powstaje cała produkcja.

Czy były konsultowane ze specjalistami?

Oczywiście, że tak. Pomysł na takie karty kiełkował we mnie już od bardzo dawna, gdy tylko zauważyłam małomówność u mojego syna i zaczęliśmy uczęszczać na terapię do neurologopedy. Przyglądając się pomocom i ich ilości jaką dysponował gabinet byłam trochę zszokowana. Dlatego też, stworzyłam produkty które są skondensowane zawierają szeroką tematykę a zajmują mniej miejsca.

Akcesoria eventowe

Z czego są wykonane te produkty?

Toppery są wykonane z grubego, jednostronnie powlekanego, specjalnego kartonu o wysokim połysku, z matowym powleczeniem na spodzie. Pozwala to na uzyskanie doskonałego kontrastu i odwzorowanie szczegółów. Jest odporny na ścieranie.

Co wchodzi w skład topperu na tort?

Oprócz samego napisu w zestawie są patyczki i naklejki do mocowania

Jakiej wielkości są toppery?

Wielkości mam standardowe do dostępnych topperów na stronie, natomiast jeśli chodzi o indywidualne personalizowane zamówienie to największy wymiar jest do formatu A4 (210 x 297 mm) dokładne opisy znajdują się przy każdym produkcje.

Jak wybrać kolor?

Przy produkcie jest podana zbliżona kolorystyka wystarczy wybrać kolor. W razie wątpliwości bądź chęci zakupu innego koloru zapraszam do kontaktu.

Czy mogę zamówić topper na tort z indywidualnym napisem?

Oczywiście, że tak. Proszę napisz do mnie wiadomość jaki ma być a ja prześlę do ciebie projekt do akceptacji.

Akcesoria do włosów

Z jakich tkanin są wykonane gumki?

Obecnie dostępne gumki są 100% wiskozy oraz z bawełny ale planuje mieć kolekcję letnią z lnem, informacja o składzie tkaniny jest dostępna w opisie produktu.

Dostawa

Jaki jest koszt wysyłki?

Koszty wysyłki wynosi 13zł -paczkomatem Inpost, kurier 15zł

Kiedy otrzymam zamówienie?

Zamówienia realizuję od 7 do 10 dni roboczych do tego zawsze dolicz 2-3dni dla kuriera. Jeśli potrzebujesz coś szybciej napisz do mnie ???? Zawsze mam coś na stanie dostępne.

Czy jest możliwość odbioru osobistego?

Nie mam sklepu stacjonarnego, prowadzę tylko sprzedaż internetową, ale odbiór osobisty jest możliwy jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu.

Czy można przyśpieszyć realizację zamówienia?

Jeśli się zdarzyło, że coś pilnie jest potrzebne, bo wynikła jakaś niespodziewana sytuacja, nie ma najmniejszego problemu z przyspieszeniem realizacji zamówienia. Tylko proszę pamiętaj, że kurier nie jest zależny ode mnie. Napisz do mnie wiadomość i złóż zamówienie, zawsze mam dostępne na stanie kilka gotowych produktów.

Jaka jest polityka zwrotów?

Polityka zwrotów została opisana w regulaminie sklepu internetowego kismo.pl

Pozostałe

Jeśli nadal mam pytania jak mogę się skontaktować?

Proszę, o to formularz kontaktowy ????

Kontakt

sklep@kismo.pl

Śledź nas na Facebook

Instagram

Sklep

Regulamin

Dostawa i zwroty

Polityka prywatności

Poznaj Kismo

O firmie

Opinie

Kontakt

Copyright © 2022 Kismo